*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>מידע מקצועי >>מערכות ניהול תוכן לאתרים
 
 
 
 
מערכות ניהול תוכן לאתרים

 

ישנם אתרי אינטרנט מסוגים רבים - אתרים גדולים וקטנים, אתרי חדשות ואתרי תדמית, בלוגים במגוון נושאים ועוד. אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בכל אתר אינטרנט הוא התוכן הנמצא בו. בעולם של היום קשה מאוד להסתדר ללא האינטרנט והתוכן המצוי ברשת, אך חשוב לדעת גם כיצד לנהל את התוכן הזה באתרים השונים. לשם כך נועדו מערכות ניהול תוכן, אשר תפקידן לדאוג לארגון, סידור וניהול התכנים באתרי האינטרנט המגוונים ברשת. עוד על מערכות ניהול תוכן לאתרי אינטרנט בכתבה הבאה.

 

מדוע צריך ניהול תוכן באתרים?

 

אתר ללא תוכן מעניין, מקורי ומחדש, לא ישיג ברוב המקרים את המטרות שלו. אם יש לכם אתר מכירות גדול העוסק בחופשות שונות למשל, יתכן שתציעו בו זמנית נופש באילת, במטולה ובים המלח וכן טיולים וסופי שבוע בצימרים שונים. במקרה זה, ללא מערכת ניהול תוכן איכותית, תתקשו להשתלט על התכנים המופיעים באתר שלכם, וזה כמובן יפגע באיכות האתר ויגרום לבריחת גולשים לאתרים אחרים (וגרוע מכך - לאתרים של המתחרים). מערכות ניהול תוכן יכולות לסייע לניהול התוכן במגוון רחב של אתרים ועבור ארגונים וחברות מכל הסוגים. היכולות של המערכות השונות הן גבוהות, וככל שיש יותר תוכן באתר (ובמיוחד אם התוכן משתנה מדי יום), יש צורך במערכות מתוחכמות יותר.

 

מה כוללות מערכות ניהול תוכן

 

מערכת ניהול תוכן איכותית מאפשרת לבעלי האתרים לבצע פעולות רבות ומגוונות כגון עדכון תוכן או נתונים באתר והעלאתם לאוויר, הכנסת תמונות וסרטוני ווידאו לאתר (תוכן זה לא רק מלל אלא גם תמונות, סרטונים ואפילו לינקים), הכנסת אנימציה לאתר, אפשרות למעקב אחר התוכן שמכניסים לאתר ושחזור תוכן ישן, ביצוע תיקונים בתוכן ועוד. אם יש לכם אתר העוסק בטיולים ומציע שלל אביזרי קמפינג ונופש, תארגן המערכת את התמונות והסרטונים המציגים את המוצרים שלכם: אוהלים, ערכות מנגל, מפות או מבצע על אופניים חשמליים.

 

ניהול תוכן - דגשים חשובים

 

מערכת ניהול התוכן של האתר שלכם, תקבע במידה רבה אם ניהול האתר יהיה פשוט או מסורבל. ככל שניהול התוכן יהיה קל יותר, חסכוני יותר ויעיל יותר, כך תוכלו לעסוק בנושאים אחרים הקשורים לפיתוח האתר והעסק שלכם. לכן, מומלץ לבחור במערכת ניהול תוכן העונה על הדרישות הספציפיות של האתר שלכם. יש לא מעט טכנולוגיות בתחום, ולא כל טכנולוגיה מתאימה לכל אתר. חשוב להקפיד גם שהמערכת תכלול אפשרויות מגוונות לעיצוב וכי היא תהיה קלה לתפעול. כמובן שמלבד המערכת עצמה יש גם לדאוג לתוכן איכותי, מקורי ומעניין אשר ישאיר את הגולשים באתר שלכם זמן רב.

 

מערכות ניהול התוכן לאתרים עברו כברת דרך ארוכה בשנים האחרונות והתפתחו מאוד. לפני שבוחרים מערכת לאתר שלכם חשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע המבינים בתחום וכמובן להשוות מחירים. המערכות הטובות במיוחד עולות כסף, אך זוהי השקעה שכדאי מאוד לבצע אותה, במיוחד באתרים בינוניים וגדולים. רק באמצעות מערכת ניהול תוכן יעילה ואיכותית, תוכלו לנהל את התוכן באתר שלכם בצורה מוצלחת, וכך להפוך את האתר לנוח, פשוט ונגיש לציבור הגולשים. בטווח הארוך זה כמובן יגדיל לכם את הכניסות לאתר, את המכירות ואת הרווחים!

 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח