*שם 
*מייל 
*טלפון 
נושא הפנייה 
הערות 
077-7123303   שלח
דף הבית >>שיווק אתרים באינטרנט >>לשווק את עצמך דרך טוקבקים
 
 
 
 
לשווק את עצמך דרך טוקבקים

 

לשווק את עצמך דרך טוקבקים

עד כה גלשתם ברשת וחיפשתם מאמרים כדי לרכוש ידע מקצועי או לקבל חיזוקים חיוביים במהלך הקריירה? סיפור הצלחה שהתחילו כמוכם? קולגות שמפיצים מידע חשוב? מעכשיו תוכלו להיות שותפים לשיח המרתק ולדיונים הסוערים באתרי חדשות, שמתפתחים בתדירות גבוהה בסיומו של כל מאמר אינטרנטי, ולקדם את עצמכם דרך נוכחות פעילה בטוקבקים. כן, גם אם שמרתם עד כה על דממת אחלוט, הרי שבדרך לחשיפה תוכלו לפזר תגובות אפקטיביות שיסייעו לכם למתג את עצמכם.
כמובן, שכדי לשווק את עצמכם כטוקבקיסטים מעניינים ודומיננטיים, מוכרים בתחומכם, עליכם להיות ערים לפרסום המאמרים שעולים לרשת, לטקבק בקונטקסט הנכון, לייצר הד תקשורתי ולגרום למגיבים ולגולשים להגיע אליכם בהמשך כלקוחות פוטנציאליים. אז כיצד תטקבקו כל הדרך לשיווק עצמי?
מעקב וירטואלי - חפשי מאמרים בתחום שלך
עליכם לעקוב אחרי מאמרים או הפרסומים בתחום בו אתם רוצים לשווק את עצמכם. לדוגמא, אם את נטורופתית, בוודאי תוכלי להגיב על מאמרי מחקרים בתחום התזונה או מדריכי טיפים לתזונה נכונה, רפואה אלטרנטיבית, תוספי מזון וכולי. אם את יועצת הכרויות בוודאי תחפשי אחר מאמרים על אהבה וזוגיות. בכל מקרה, כדי לעקוב בצורה יעילה אחרי הגלים האדירים של מידע ופרסומים ששוטפים את הרשת בלי הפסקה, כדאי לכם להשתמש בשרות התראות של google ששולח עדכונים שוטפים הישר לתיבת המייל שלכם לפי נושאים שמעניינים אותכם ומילות המפתח הרלוונטיות לעיסוקכם.
אתם אלה שבוחרים על מה לקבל עדכונים ובאיזו תדירות. בדרך זו לא תצטרכו כל פעם להיכנס מחדש לאתרי תוכן ולחפש בקדחתנות אחר אינפורמציה רלוונטית, אלא פשוט לקבל עדכון קצר עם לינק ישיר לפרסום שעלה ולהגיב מיידית. אגב, תגובה מהירה חשובה מאוד להצלחת הטוקבק, כיוון שכל עוד הכתבה חדשה, יש סביבה יותר באזזז תקשורתי וסיכוי גבוה יותר שהגולשים אכן יקראו את התגובה שלכם.
האישה שמאחורי התגובה
אם המטרה שלכם היא לשתול לינקים לצורך קידום האתר שלכם, אתם לא חייבים להזדהות בשמכם האמיתי. תוכלו בכל פעם להחליף דמויות בדויות ולהגיב בתור ממליצה סמויה, כדי לעורר עניין ולשלב מגוון תגובות, שכולן יובילו בסופו של דבר אל קישור המונח על מילת מפתח רלוונטית הישר לאתר שלכם. אם אתם מעוניינים שהטוקבקיסטים והגולשים יזהו אתכם כפרסונה מומחית בתחום, תוכלו להגיב בשמכם המלא ולצרף גם פרטים חיוניים ליצירת קשר, כגון דואר אלקטרוני וטלפון. כל מה שאפשרי - ולא יסונן על ידי עורכי התגובות. כך שבמרוצת הזמן יכירו אתכם או יתעניינו בתגובה שלכם ואף יצרו אתכם קשר ישיר. אם תבססו לעצמכם מוניטין מקצועי אחיד, מוגדר ותחזרו עליו שוב ושוב, תהיו מפורסמים בין המגיבים הסדרתיים וכך גם התגובות שלכם, במידה והם מעניינות, אמינות ומקצועיות, יעלו לאוויר ויזכו לתגובה.
ההקשר קובע
חשוב מאוד שתגיבו לעניין ובהקשר ישיר לנאמר במאמר, כדי לייצר קונטקסט ברור בין הכתוב לתגובה שלכם, ולא רק להראות כמי שמגיבים כדי שיישמע קולם ברבים. כמובן, שבמסגרת התגובה תוכלו להביא דעה אישית בתור מומחים. כמו למשל, אם אתם מתמחים באסתטיקה פלסטית תוכלו להביע דעה על מילוי קמטים או לכתוב מהידע שלכם כדי למשוך את תשומת לב הגולשים, לחזק את אמינות התגובה שלכם ולעורר עניין ורושם.
אם אתם פועלים בסביבת גלישה של קולגות ומעוניינים לחזק את המוניטין המקצועי שלכם בברנז'ה המקצועית, תוכלו כמובן להעלות דעות ותגובות בשפה מקצועית ומתוך גישה שאתם פונים לקולגות ולא ללקוחות פוטנציאליים.
להניע לפעולה
במידה והמטרה שלכם היא למשוך אליכם לקוחות, חשוב מאוד לייצר תגובה עם הנעה לפעולה, כי המטרה שלכם היא בסופו של דבר שיכירו בכם כסמכות מקצועית ויפנו אליכם. תוכלו לכתוב סיומת קבועה לכל טוקבק, כגון, "אתם מוזמנים להגיב לתגובה שלי או ליצור איתי קשר ולשאול שאלות". בנוסף, תוכלו לייצר הפנייה ישירה למאמר שפרסמתם בנושא דומה, לינק לאתר המקצועי שלכם וכולי.
להתגלות דרך הטוקבקים
תתפלאו, אבל טוקבקים זו דרך טובה להתגלות גם על ידי תחקירנים של תוכניות טלוויזיה, כתבים, עורכי תוכן ונותני חסות, שמחפשים מגיבים פעילים כדי להפוך אותם אחר כך למרואיינים או למומחים מן המניין במדורים בהם אתם מגיבים באופן קבוע. זו הסיבה שעליכם להתמיד בתגובות שלכם, ליצור בנק תגובות מגוון ומעניין ולהעלות כמה שיותר מהר כל תגובה. 
 
עוד על שימוש נכון בטוקבקים לקידום עצמי פנו אלינו...
צוות סקופ אתרים
 
 
 
צור קשר
*שם 
*מייל 
*טלפון 
077-7123303   שלח